Будівництво будинків

Незважаючи на те, що у ХХІ сторіччі прогресує «будівництво вгору» – багатоповерхові житлові комплекси переживають підйом – приватні будинки були і лишаються класикою. Власний будинок – це ваша фортеця, осередок сімейного життя та місце, де кожному родичу знайдеться притулок.

Роками точаться вечірні дискусії домогосподарок та постійні перепони інвесторів з вічного питання:

Будинок чи квартира?

Приватний будинок є завжди виграшним рішенням з багатьох причин. Наприклад, ви не обмежені у просторі та площі. Тільки хазяїн керує розмірами кімнат, їхньою кількістю та формою. З квартирою собі таких розкошів не дозволити.

Будівництво приватного будинку – складний, але творчий і захоплюючий процес. Починаючи від вибору ділянки та проектування ви постійно керуєте процесом, ухвалюєте рішення та координуєте роботу. Від «А» до «Я» будинок буде зроблений за вашим бажанням.

Будинок – це не тільки стіни та стеля, це – садиба. Сад чи огород, охайний газон чи дитячі гойдалки – і знову рішення ухвалювати вам. Адже ви керівник проекту будівництва.

З чого починається будинок?

А ваш великий, красивий, сучасний та зручний будинок починатиметься з… котловану. Будівництво розпочинається фундаментом, а завершується дахом. Тоді вже переходять до опоряджувальних робіт. До речі, така етапність дозволяє зручний фінансовий розподіл. Будинок потребуватиме деяких перерв (наприклад, бетонному фундаменту потрібен час, аби повністю застигнути), тож є змога зручно розподіляти кошти.

У світі шпалер та ламінату

Оздоблення вашого власного будинку – то є, мабуть, найприємніша частина всього процесу. Враховуючи, що ви самі розпланували кімнати, поверхи, розташування дверей та вікон, тепер не треба підлаштовувати декор до будинку. Будинок матиме той вигляд, який ви самі йому надасте. Сьогоденне розмаїття кольорів, текстур, матеріалів та елементів декору дозволяє оздобити і королівський палац, і затишний будиночок за містом. Можна збудувати раз і назавжди, а можна щороку щось змінювати у вашій хаті – це одна з багатьох можливостей прогресивного дизайну інтер’єрів. Усе легко монтується, демонтується, замінюється та трансформується.

Будівництво є складним та кропітким процесом, тому довіряти його краще професіоналам. Кожен розуміє, що краще одразу зробити правильно, ніж переробляти двічі, а то й тричі. Хоч все є у ваших руках, у випадку з будівництвом правило «Хочеш зробити гарно – роби самотужки» діє далеко не завжди. Хочеш, аби було зроблено гарно – довіряй фахівцям. Саме ми компанія КВ-Дизайн являємось такими фахівцями пропонуємо Вам наші послуги.