Готель – це місце, де люди живуть під час свого відпочинку, відрядження або романтичного побачення. І готель на якийсь час стає домом. Головне завдання в інтер’єрі готелів – створення домашнього комфорту і затишку, атмосфери, налаштовує на відпочинок і спокою.Так як театр починається з вішалки, так і готель починається з екстер’єру будівлі, продовжується ресепшеном, коридорами, внутрішніми приміщеннями та номерами. При проектуванні готелю дизайн повинен стати головним чинником, так як і інтер’єр готелю і його екстер’єр впливають на розвиток бізнесу.

Створення інтер’єру готелю – це створення рівня розкоші та стилю. Для створення дизайну інтер’єру готелю можна вибрати будь-який стиль: від хай-тека до класики, від кричущої розкоші до лаконічного мінімалізму. Створити відкритий простір з лаконічним і красивим дизайном інтер’єру готелю допоможуть сучасні матеріали: бетон, метал, скло. Але можна і не зупинятися на одному стилі, а використовувати їх поєднання
Будь-який готельний бізнес робить ставку на дизайн інтер’єру готелю. А номер – це найчастіше цілий витвір мистецтва. Тут враховуються підвищені вимоги до комфорту та естетики, а також до технологічного устаткування. Дизайн номера буде залежати від кількості осіб, на яку він розрахований. У кожному номері повинна бути своя спальня і санвузол, а також можуть бути додатково вітальня кімната, додатковий санвузол, їдальня та інше.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *