Дизайн-проект інтер’єру

Дизайнпроект від студії  КВДизайн

1.Обговорення обєкту

На даному етапі ми з Вами обговоримо стиль приміщення. Ваші побажання. Вислухаємо ваші вимоги та стиль вашого життя. розставимо приорітети. Професійно надамо корективи з своєї сторони бачення інтер’єру користуючись своїм власним досвідом.

2.Виїзд на обєкт

На цьому етапі відбудуться заміри об’єкту та фото фіксація приміщення. Ми більш детальніше визначимо Ваші вподобання і надамо корективи. Вже безпосередньо в приміщенні ми повинні вивчити Ваші смаки, зрозуміти Ваші вподобання, обговорити функціональність приміщень і їх призначення. Довіртесь нам у цьому питанні.

3. 3-D Візуалізація

Функція без якої Ви не зможете уявити свій майбутній інтер’єр. Ми створимо для вас модель вашого помешкання, магазину чи ресторану. Де ви зможете побачити свій інтер’єр прорахований і зображений до дрібниць. Завдяки 3D візуалізації Ви зможете оцінити майбутні конструкції, зрозуміти краще перепланування приміщення, побачити кольори та ефекти освітлення. Наша команда старається до нести до Вас теплоту майбутнього інтер’єру. а Ви з нетерпінням чекатимете на втілення в життя даного проекту.

4.Робочі креслення

Базовий дизайн-проект складається з :

-Креслення існуючих приміщень

-Площі приміщень

-План розрізів

-Розрізи

-План прив’язки освітлювальних приладів та комунікацій

-План розміщення розеток

-План розміщення вимикачів

-План перепланування

-План стель ГК

-План підлог розкладка плитки та паркету

-План підігріву підлоги та розміщення батарей

-Сантехнічні комунікації

-Розгортки ванних кімнат

-3D візуалізації

-цифрова копія на CD

-Друкований проект у двох примірниках і фірмовий шкіряний альбом з 3D візуалізаціями інтер’єру