Дизайн інтер’єру салон краси “DIAS”

Салон краси DIAS був спроектований студією КВ-Дизайн у 2013 році. Також всі ремонтні роботи та декоративно- оздоблювальні роботи виконувала наша велика команда фахівців. Ми старались зробити інтер’єр затишним і приємним на споглядання. Тому і вибрали нашу улюблену нейтральну гаму кольорів. І лише на деякі речі зробили невеликі яскраві акценти! Загалом студія краси DIAS має площу 120 м кв.

Тут Ви зразу побачите основний акцент на стелю. Це велике коло з підсвіткою LED та по центру зпроектована капля з натяжної стелі по центру якої прикріплена люстра! Також центральним об’єктом є рецепція яка плавно переходить і в зону очікування і відпочинку з одної сторони, та барну стійку з іншої, де можна випити кави кли очікуєш майстра). Освітлення основне це LED лампи які дають дуже якісне і яскраве освітлення. Вони мають великий термін використання та споживають всього 20 ватт електро енергії. Оздоблення стін та ліпнини  використовувались декоративні покриття та штукатурки італійських виробників…

Інтер’єр вийшов досьть приемним і гостинним що неодноразово підтвердили клієнти закладу). Студія КВ-Дизайн завжди до ваших послуг!