Testimonials

«Еко-Дім» дбає не лише за надійність та якість житла, але й піклується про його зовнішній вигляд. Саме тому компанія співпрацює з дизайн-студіями. Наприклад, одним з наших партнерів є студія «КВ-Дизайн», що має у своєму портфоліо проекти співпраці із компаніями різного масштабу. Для нас є важливим підхід студії – «створення інтер’єру-екстер’єру з інтелектом»: таким чином, ми маємо можливість разом не лише продумати простір, що якнайкраще відповідає потребам мешканців, але й спільно з фахівцями розробляти загальне оформлення будинку, що допоможе органічно інтегрувати новобудову в зовнішнє середовище мікрорайону міста.

ЕКО-ДІМ агенція нерухомостi

Страхова компанія «Саламандра Україна» - найкраща компанія по взаємовідношенню з клієнтами. Студія КВ-Дизайн у 2013 році проектувала наш офіс і вела об’єкт «під ключ». Ми цілком задоволені роботою і підходом дизайнерів. Все продумали до дрібниць,ефективно використали наш брендбук. Ми даємо цій компанії позитивний відгук і запрошуємо всіх до нас в гості, щоб Ви самі переконались у вишуканості інтер’єру офісу «Саламандра Україна». м.Львів, вул.Вітовського 15 «Познайомившись з нами Ви залишитесь з нами назавжди»

«Саламандра Україна» - Страхова компанія

ДЦ «МеДіС» - один з найбільших діагностичних центрів Західної України, на ринку лабораторної діагностики - 16 років. Українська Лабораторія. Європейські Стандарти. Мережа з 36 відділень. Хочемо похвалити і подякувати КВ-Дизайн за їхній цікавий підхід до сфери дизайну інтер’єрів. КВ-Дизайн займається брендуванням та дизайном інтер’єру наших діагностичних центрів та лабораторій. Продумано все,як для відвідувачів, так і для персоналу. Завітайте до нас в гості ДЦ «МеДіС» м.Львів, вул. Некрасова 35\В

ДЦ «МеДіС» - Діагностичний центр

Студія КВ-Дизайн попросила нас написати відгук. Напишемо просто. КВ-Дизайн найкраща студія дизайну інтер’єру у Львові. Це дійсно так бо вони працюють швидко, чітко і якісно. Це важливі для нас якості, які допомагають розвивати бізнес. Наша адреса: м.Львів вул. Городоцька 10 магазин одягу «Мюнхен»

«Мюнхен» - Магазин одягу

На початку 2014року ми задумали зробити в нашому комплексі салон краси. Звернулись до наших друзів студії КВ-дизайн. Ми задоволені результатом. КВ-Дизайн в стислі терміни розробили концепцію і ми приступили до ремонту. На протязі ремонту дизайнери супроводжували об’єкт, щоб все вийшло, як задумано. КВ-Дизайн хороша професійна команда. Переконайтесь і завітайте до нас в гості, в наш спортивно оздоровчий комплекс «Спартак» за адресою м.Львів, вул. Мельника 18

«Спартак» - Cпортивно оздоровчий комплекс

Доброго дня! Ми студія краси і моди «DIAS». Хочемо дати позитивний відгук студії КВ-Дизайн. Команда КВ-Дизайн спроектувала і втілила в життя дизайн інтер’єру, цікаві конструкції стелі, ковані меблі салону, крісла і дивани. Центром салону DIAS стала рецепція в вигляді англійської букви «S», що є основною буквою в назві салону. Не один дизайн інтер’єру втілили в життя з КВ-Дизайн, ми цілком задоволені роботою, ідеями, командою. Основна зручність у роботі з КВ-Дизайн – це маєш справу з одною відповідальною стороною, яка робить все «під ключ», а за цей час займаєшся своїми справами. Що дає змогу економити час і розвивати бізнес. Завітайте до нас в гості в студію «DIAS» м.Львів, вул. Городоцька 42.

«DIAS» - Cтудія краси і моди