Дизайн інтер'єрів (статті)

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер'єрів (статті)

Дизайн інтер’єру американська класика

Американський стиль – це еклектика, яка увібрала суміш стилів, традицій вподобань. Дизайн інтер’єру американська класика схожий на англійський – тут є місце для манірності та респектабельності.

Детальніше

Дизайн інтер’єру готика

Cьогодні часто зустрічається готичний стиль в інтер’єрі елітних ресторанів і дорогих готелів, дозволяючи їх відвідувачам з головою зануритися у чарівну епоху відважних лицарів і чарівних дам.

Детальніше

Дизайн інтер’єру в англійському стилі

British styl формувався на протязі декількох віків. Все почалося в часи середньовіччя, і до теперішнього часу англійський стиль інтер’єру вдосконалюється та набуває нових рис.

Детальніше

Дизайн інтер’єру конструктивізм

Інформаційне суспільство пропонує безліч спокус, як встигнути робити все? Слідувати правилам, чіткому розпорядку дня, вести тайм-менеджмент, підпорядковувати хаос, розставляти пріоритети

Детальніше

Дизайн інтер’єру лофт

Стиль лофт в інтер’єрі – це сучасний промислово-урбаністичний напрямок дизайну, який характеризується великою кількістю відкритого простору та наявністю індустріальних елементів.

Детальніше

Дизайн інтер’єру прованс

Прованс – це витончена простота, поєднана з шармом, елегантністю та романтичністю. Інтер’єр в стилі прованс з’явився ще у XVII сторіччі, коли заможні жителі міст зрозуміли переваги життя в провінції.

Детальніше

Дизайн інтер’єру мінімалізм

Дизайн інтер’єру в стилі мінімалізм – популярний напрямок, якому характерна стриманість та строгість.

Детальніше

Дизайн інтер’єру кантрі

Кантрі – це стиль, що зародився у мистецтві, моді, архітектурі і дизайні в середині минулого століття. Його девіз – «назад до простоти».

Детальніше

Дизайн інтер’єру поп-арт

Чи траплялось вам бувати у помешканні, яке нагадувало музей сучасного мистецтва? Чи потрапляли ви в офіси чи креативні простори?

Детальніше

Дизайн інтер’єру арт-деко

Початок двадцятого століття подарував нам не тільки найбільші наукові відкриття, включаючи теорію відносності Ейнштейна, а й новий напрямок в мистецтві, що є синтезом модерну і неокласицизму ‒ арт деко.

Детальніше


Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші