Ремонт будинків

Авторський супровід “під ключ”

Ремонт будинку має свої перспективи, обмеження та недоліки. Тут ви не просто можете перефарбувати стіни. Чому би не добудувати ще кімнату? Не змінити планування? Не додати ще один поверх? Можливості набагато ширші, ніж у ремонті квартири, але і обходитися з ними треба обережніше.

Ремонт вашого будинку краще доручити фахівцям. А от скільки їх має бути і на кого вони мають працювати?

Фірма або приватники?

Процес ремонту має свою специфіку та потребує врахування безлічі дрібниць, про які знатиме та пам’ятатиме фахівець високого рівня. Поетапний характер ремонтних робіт вимагає досвіду, а ще краще – освіти у цій галузі.

Ви завжди маєте вибір – кому доручити свій дорогоцінний будинок.

По-перше, це може бути приватний працівник, який візьме меншу вартість (адже працює сам). Тут можуть з’явитися певні нюанси щодо порозуміння та якості.

По-друге, є приватні команди майстрів, що обіцяють виконати ремонт недорого та швидко. Але варто раз і назавжди запам’ятати, що дешевого ремонту не існує. А така «бригада» найчастіше не має освіти та навичок, а ремонтами займається лише тому, що «ну хіба то складно – махати пензлем і бити цвяхи».

І нарешті, ви можете доручити свій ремонт відповідній фірмі, яка надасть вам кваліфіковану та злагоджену команду працівників. Як правило, такі робітники мають спеціалізовану освіту, портфоліо, досвід роботи і нададуть вам гарантії виконання та якості ремонтних робіт.

Отже, маєте розуміти, що якісний та одноразово виконаний ремонт можливий лише за тієї умови, що його виконують знавці своєї справи.

Вартість та витрати

Обидва слова ви чутимете частіше, ніж своє ім’я, а чеки та обіцянки стануть вашими найкращими друзями. Ремонт, виконаний вчасно, якісно та за один раз – це рідкий випадок та найкраща візитівка для будь-якої ремонтної фірми.

Отже, вартість. Одразу будьте готові до того, що початково узгоджена вартість ремонту є суто умовною, але це не свідчить про відсутність сумління у ваших працівників. До речі, зверніть увагу на ціни фірми: аж занадто низькі ціни наштовхують на сумніви, занадто високі – на недовіру до бренду. Шукайте те, що вам «по кишені» і не забувайте, що коли до суми додадуться «непередбачені витрати» – має вийти сума, яка вас влаштовує. Зрозуміло, що ремонти за …99 гривень, акційні пропозиції та гарячі ціни – далеко не завжди означають якість.

Ремонт вашого будинку – це тільки ваші рішення та бажання. Створити затишний заміський будиночок чи сучасну студію, вирішувати вам. Сьогоденне розмаїття матеріалів, стилів та можливостей не лишить вас без вибору.

А ми допоможемо Вам зробити правильний вибір. З повагою КВ-Дизайн.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші