fbpx

Дизайн фасадів будинків у Львові

Зовнішня сторона будівлі, фасад є найважливішим аспектом з точки зору дизайну, оскільки він задає тон решті будинку. З інженерного погляду, фасад також має велике значення, яке зумовлене функціональним призначенням. 

Коли ви плануєте проектування фасаду, важливо визначити, як будуть задіяні всі елементи. Не тільки матеріали мають вирішальне значення, але і де вони розташовані, і як вони будуть використовуватися та виглядати.

Найпопулярніші дизайни фасадів:

 • Мінімалістичний
 • Заміський будинок хай-тек
 • Класика
 • Стиль кантрі
 • Модерн

Проектування фасадів – це процес в постійній еволюції, і багато речей, що впливають на його ефективність, необхідно враховувати. Якісне та детальне планування забезпечить хороші результати. 

Дизайн екстер’єру будинків у Львові

 1. Мінімалістичний дизайн екстер’єру будинків  зараз  набирає обертів. Особливість цього стилю – чіткі й лаконічні лінії. У будинках, виконаних в стилі мінімалізм, немає зайвих елементів декору, барвистих відтінків, складного обрамлення. Разом з тим такі будівлі виглядають унікально та охайно.
 2. Хай-тек близький до мінімалізму, зі своїм прагненням до чіткості ліній та геометричних даних. Фасади зазвичай в білому або сірому виконанні. Характерною особливістю є використання елементів інженерного призначення, як функціонально так і для декору. Екстер’єр будинку, має відкриті конструкції з металевими колони або обладнанням.
 3. Не забуваймо про класику, без якої не було б сучасних тенденцій дизайну екстер’єру. Класичні фасади будинків досі популярні, незважаючи на перевагу в мінімалізмі.  В таких будинках лаконічність розбавляється розкішними деталями, такими як ліпнина, колони чи балюстради.
 4. Стиль кантрі надає затишку. Характерна особливість – практичність та зручність. Будинки у цьому дизайні просторі та витримують сильну негоду. В оформлені використовуються теплі кольори, простота.
 5. Фасад будинку в сучасному стилі:
 • Флористичні деталі;
 • Оригінальні форми.

Дизайн фасаду приватного будинку у стилі модерн вирізняється плавністю ліній та оздобленням натуральними відтінками з вкрапленнями, які привертають увагу.

Замовити сучасний дизайн фасаду будинку

Шукаючи дизайн, який найбільше відповідає вашому смаку важливо врахувати певні критерії, такі як його місце знаходження, функціональні можливості. 

Ви завжди повинні вибирати найкращих фахівців, але не перевищувати бюджет.  Ви можете замовити сучасний дизайн фасаду будинку у нас, в студії Євгена Кваші. Це правда, що дорогі конструкції зазвичай виглядають неперевершено. Однак ви можете домогтися простих і вишуканих рішень в межах узгодженого бюджету, з тим же шармом.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2021 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші