Про нас

  • Home
  • /
  • Про нас

Студія дизайну інтер’єру Євгена Кваші!

Студія дизайну інтер’єру Євгена Кваші створить для Вас інтер’єр Вашої мрії. Вишуканий смак, нестандартний підхід, креативне мислення – ось запорука неповторності Вашого помешкання. Наші проекти дизайну інтер’єру – це затишок та комфорт. Отож, вітаємо на нашому сайті та запрошуємо до віртуальної подорожі нашими галереями!

Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда. З нами Ви можете збудувати будинок, запроектувати дизайн інтер’єру, зробити ремонт, оздобити інтер’єр нашими професійними спеціалістами . Щоб ви розуміли ми будуємо свою роботу так щоб Ви як замовник мали справу з одною відповідальною стороною, яка втілить в життя дизайн-проект.

Наша команда

Це спеціалісти, які виконують широкий спектр робіт. Це інженерні мережі,ремонтні роботи,вітражі, декоративні оздоблювальні штукатурки, розпис, натяжні полотна, освітлення, шпалери, двері, гіпсова ліпнина, ковка тощо…Деякі з цих членів команди працюють з нами на протязі усього часу існування нашої команди. До того ж дехто з них відомі своїми роботами як і у нас в Україні так і за кордоном.
Основне Вам варто пам’ятати, щоб створити справді красивий інтер’єр і отримати задоволення від ремонту варто повністю довіритись нашій професійній команді. Адже великий багаж знань, вже передбачає наперед  з чим ми стикнемось, як це все вирішити, як передбачити мінімальні нюанси в монтажі різних конструкцій і систем, щоб досягнути бажаного і якісного результату. Щоб Ви наш замовник були задоволені!

Для кого ми працюємо

Для людей,які хочуть створити свій інтер’єр затишним і красивим, практичним і функціональним. В першу чергу наші клієнти це люди, що не бояться експериментувати, люди, які хочуть підкреслити свій життєвий статус і стиль, які хочуть доповнити себе красивим і статним інтер’єром.
Це успішні, впевнені у своїх цілях, ділові, люди!

Про нас

Студія інтер’єру була  заснована Квашою Євгеном в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг  ремонту , виготовлення меблів, проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших замовників отримав задоволення від ремонту та проектування інтер’єру разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.  Ми будуємо свою роботу так, щоб Ви як замовник мали справу з одною відповідальною стороною, яка втілить в життя дизайн-проект.

Євген Кваша

Засновник Студії інтер’єру Євгена Кваші

Погодін Сергій

Creative Director

«Меблевий кутюр’є» студії Євгена Кваші

Засновник Sepia Group

Васейко Марина

Провідний дизайнер-конструктор Студії інтер’єру Євгена Кваші

Пакуш Віктор

Будівельний менеджер з питань організації будівельно-монтажних робіт

Відгуки клієнтів про нашу роботуНаша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші