Дизайн интерьера коттеджей

Будівництво котеджів

Котеджі – це сучасне, зручне та екологічне житло. Під класичною та приємною для вуха назвою «котедж» зазвичай розуміють одноповерховий будиночок з мансардою, що рахується за півповерху. Горішня кімната – спальня, внизу знаходяться кухня, вітальня (чи то кімната відпочинку). Обов’язковим атрибутом класичного котеджу є камін. Спостерігати, як затишно тріскоче тепле полум’я – це найспокійніше відчуття, яке лише можна уявити.

З історії котеджів

Класично котеджі походять із Англії. Саме тут їх починали будувати з червоної цегли та природного каменя. У середньовічній Франції «котедж» означало невеличкий міцний будиночок, що є трохи віддаленим від сусідів. Сьогодні в країнах Європи котедж не вважається ознакою розкошів – це надійне житло середнього класу. Котедж завжди має невелику земельну ділянку, простір для життя. Саме тому у сьогоденних «котеджних містечках» дехто бачить певний нонсенс, адже котедж – це вельми усамітнене житло, яке не передбачає сусідів поруч. Але неправильно вважати, що за кілька століть нічого не змінилося. Колись і королівські замки були на відстані кілометрів, а сьогодні люди живуть у квартирах. Світ адаптував під себе все, і котеджі – не виключення.

Котедж як сезонне житло

Котедж – це житло передмістя. Він не створений для міського шуму та руху. І сьогодні котеджні містечка є прерогативою передмістя – найчастіше такі затишні оазиси прикрашають місто з усіх боків. У місті котеджі можна побачити хіба що в Канаді.

Найчастіше котеджі зустрічаються як сезонне житло. Це не обов’язково будиночок для літа – дерев’яний та прохолодний. Будуються також зимові котеджі для відпочинку у горах, лижного відпочинку тощо.

Отже, якщо ви обрали котедж у якості сезонного житла, фахівці будівництва обов’язково врахують специфіку такого будування.

Більшою мірою котеджі будуються з дерева. Це є класичний матеріал для будівництва – дерево має чудову тепло- та звукоізоляцію, не шкодить вашому здоров’ю та сприяє регулюванню вологості у будинку.

Котедж як постійне житло

Для будівництва котеджу ви можете обрати вже готовий проект або ж розробити власний. Сьогодні представлене розмаїття таких проектів, незважаючи на невеликий розмір таких будиночків та простоту їхнього планування.

Котедж для постійного проживання насамперед відрізняється від сезонного зручностями (наявністю гарячої води та постійного водопостачання). Також важливою для вас стане наявність інфраструктури – якщо обрано котедж не містечко, найчастіше такі будови зручно розташовані, оточені необхідними об’єктами (аптеки, магазини, дитячі майданчики тощо).

Зробивши зважений вибір, ви залишитесь задоволеними та зрозумієте, що сьогодні котедж – це сучасне, комфортне та правильне рішення за прийнятною ціною.

З повагою КВ-Дизайн.

Наша компания была создана в 2003 году. Наш основной девиз Стройте следующее с нами Что это значит? На сегодняшний день мы предлагаем своим клиентам профессиональный комплекс услуги строительство жизни, ремонта, проектирования жилого пространства и дизайну интерьера интерьера. Мы стараемся мы с нашими клиентами получили удовольствие от ремонта использовать с нами. Для этого работает профессиональная и слаженная команда.

Свяжитесь с нами

© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші