01
Бер

Дизайн підлоги з плитки

Якщо ви вирішили оздобити свою підлогу чимось стильним, міцним і бажано таким, що легко миється – на думку одразу спадає керамічна або глазурована плитка. Але чомусь багатьом здається, що плитка – це холодний та непривітний матеріал, що не вміє бути затишним та личить лише ванній кімнаті.

Як є насправді

Насправді ж плитка давно перемогла всі стереотипи про себе. Вона ніби хамелеон серед інших підлог – може виглядати як будь-яке інше покриття. Але при цьому лишається зручною для миття та невибагливою до миючих засобів і ганчірок як, наприклад, паркетна підлога чи ламінат.

Обрати покриття з плитки – зовсім не означає обмежити себе та мати в кімнаті підлогу «в ромбик». Сьогодні плитка має тисячі варіацій. Вона може бути схожою на паркет, ламінат, кам’яну кладку, навіть на ковролін. І у кожному із цих виглядів вона однаково гідно прикрасить і кухню у заміському котеджі, і конференц-зал у великому офісі.

Для очищення плитки достатньо протерти її вологою ганчіркою – адже вона не вбирає в себе бруд та вологу.

Укладання плитки

За умови правильного укладання підлоги з плитки ваші сусіди знизу отримають надійного захисника від потопів.

Ще однією особливістю є можливість візерункового укладання плитки. За допомогою кольорів чи візерунків можна зробити зонування великої кімнати, акцент на предметах інтер’єру, викласти складну мозаїку, збільшити чи зменшити візуально простір вашої кімнати. І нарешті, можна просто мати у кімнаті красиву підлогу, яка є неповторним виконанням дизайнерської роботи.

Варто також відзначити, що глазурована плитка, на відміну від неглазурованої (тобто керамічної, чи то кахлевої), має більш сучасний вигляд та оздоблення.

Варіації

За допомогою плітки можна оздобити інтер’єр у східному стилі (погодьтеся, візерунки на підлозі викликають асоціації саме з цими країнами) або ж класичний чи сучасний варіант помешкання. Грамотно обрана плитка буде гармоніювати зі шпалерами, декоративною штукатуркою, такою самою плиткою на стінах. Витримавши плитку на стінах та підлозі у спільних тонах або візерунках, можна досягти ефектного вигляду вашої кухні чи ванної кімнати.

Підлога з плитки надовго стане вашим супутником та супутником вашого помешкання. Ймовірніше, що ви зміните її за багато років за власним бажанням, аніж через необхідність. Якщо бажаєте оздобити плиткою ландшафт, для цього ідеально підійде сучасна керамогранітна плитка, яка є витривалішою та підходить для зовнішніх робіт.

З повагою КВ-Дизайн.