Дизайн інтер’єру квартири

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • Дизайн інтер’єру квартири

Планування внутрішнього оформлення новопридбаних апартаментів надзвичайно складне, адже ви облаштовуєте для себе та своєї родини новий дім. Важливо приділити увагу усім деталям, аспектам обраного стилю та технічним особливостям вашої оселі.

Сучасний ринок нерухомості пропонує покупцям широкі можливості для вибору саме того помешкання, яке буде відповідати всім вподобанням та смакам майбутніх жильців. Різноманітні планування та умови апартаментів створюють абсолютно різні бази для ремонтних робіт та розробки проекту дизайну квартири. В залежності від того, який саме простір підлягатиме переплануванню та зміні оформлення, ідеї можуть бути кардинально різними. Однокімнатна, двокімнатна, студіо або багатокімнатні апартаменти — форма та структура вашого житла це відправна точка планування дизайну.

Наразі існує надзвичайна кількість різних стилів, які будуть прекрасно виглядати майже при будь-якому плануванні кімнат. Особливою популярністю користуються хай-тек, скандинавський, модерн та інші, які виникли відносно нещодавно та сповідують схожі основні ідеї – максимальне використання корисного простору, залучення високотехнологічних шляхів збереження енергії та посильна експлуатація лише натуральних її джерел. Серед цих течій у оформленні інтер’єрів поширене залучення природних сировин та високий рівень ергономічності меблів та площі кожної кімнати.

Для апартаментів невеликої площі це справжня знахідка, адже корисне та практичне використання кожного квадратного метру може створити справжнє «розумне» житло, використовуючи меблі-трансформери, пересувні перегородки та інші сучасні елементи декору міської оселі. Головний акцент робиться на поєднанні оптимальної організації площі та створення затишної домашньої атмосфери. Про вдалий вибір можна говорити тоді, коли оселя має цілісну, цікаву та затишну атмосферу та відображає характер власника.

Основні стилі декору

Розглянемо декілька найпопулярніших стилів оформлення житла:

  • Контемп. Не плутати із назвою танцю! Один серед найновіших стилів, характеризується підвищеним рівнем зручності та практичності кожного елементу інтер’єру. Передбачає застосування якісних (хоча, іноді, і дорогих відносно більшості доступних на ринку) матеріалів, які мають високі технічні показники. Позитивні риси – можливість втілити найсміливіші креативні ідеї щодо організації структури кімнат та декорування без загнання в рамки більш конкретних течій, таких як хай-тек чи мінімалізм. Ергономічність, багатофункціональність та легкість поєднання форм та кольорів – ось основні притаманні риси контемпу у дизайні інтер’єру квартири. Головним принципом є максимальне самовираження господаря, тому будь-яка особа, котра добре розуміється на прекрасному або має власне, унікальне бачення, може залучитись допомогою характерних аспектів контемпу для створення неповторної домашньої атмосфери.
  • Мінімалізм. Характеризується лаконічністю та чіткими контурами і формами. Точні, ясні та прості композиції кольорів та елементів декору в результаті створюють розважену обстановку з мінімумом відволікаючих та яскравих елементів. Якщо вдома ви зазвичай відпочиваєте від міської метушні та надаєте перевагу спокійній та розслабленій атмосфері у вільний час — цей стиль буде найбільш вдалим вибором. Три слони, на яких стоїть відтворення мінімалізму — це функціональність будь-якого елементу меблів (головні постулати цієї течії йдуть в розріз із насиченням великою кількістю меблів та оздоблення, роблячи акцент саме на гармонійності та балансі), простота форм та ліній і переважання відкритого простору над комбінаціями елементів внутрішнього оздоблення та меблювання. Вимоги до матеріалів невисокі, головне — це надійність та практичність. Однотонні пастельні кольори та зменшення контрасту допоможуть вам створити справжній затишок у вашому домі.
  • Хай-тек. Серед найновіших та найбільш прогресивних течій у оформленні інтер’єрів, що характеризується залученням великої кількості високотехнологічних засобів та матеріалів. Світлі відтінки у поєднанні із хромованими металевими поверхнями створять справжню атмосферу майбутнього. Вітається загальне використання екологічно чистих сировин та природних джерел енергії. Головний акцент робиться на прагматичності та функціональності внутрішнього оздоблення, іншими словами – майже кожна річ повинна мати два, або навіть три призначення. Ліжка-трансформери, столи-шафи для книг та інші комбіновані елементи меблювання будуть як раз до речі. Часто можна зустріти повсюдне застосування скла, пластику, металу та інших матеріалів, що йдуть поруч з технічним прогресом та, у деякому сенсі, символізують собою прогрес. Серед інших стилів, хай-тек вирізняє мінімум прикрас. Цей нюанс нівелюється насиченням функціональними та ергономічними предметами, що не тільки нестандартно виглядають, а мають цілком практичне призначення.
  • Лофт. Дизайн квартири у напрямку «лофт» вкрай популярний в наш час, особливо у випадку переобладнання квартир із відкритим простором. Цей стиль зародився у Нью-Йорку у другій половині минулого століття. Переважання відкритого простору і практичне використання зовсім не побутових, на перший погляд, предметів, дозволяє створити затишну обстановку навіть у складському чи підвальному приміщенні. На батьківщині стилю, у багатьох молодих та творчих людей були проблеми у пошуку відповідного житла, тому в хід йшла оренда нежитлових, промислових та складських приміщень. Завдяки основним ідеям цієї течії, в результаті вдалося синтезувати повністю нову течію у дизайні інтер’єрів квартири. Внутрішнє оформлення помешкання повинне мати деякий «індустріальний» відтінок, тому вітається застосування промислових предметів, перероблених під меблі й прикраси. Широко сповідуються ідеї відкритого простору та загальної простоти та практичності. Стіни можуть нагадувати й зовсім вуличні — цегляні й бетонні. Стеля, підлога та інші поверхні можуть бути спеціально оброблені для створення враження старовини та пошарпаності. Не передбачається поділ на різні кімнати, а відокремлення функціональних зон відбувається за допомогою ширм, завіс та меблювання. Виняток – санвузол, ванна кімната чи спальня. Лофт надзвичайно популярний у мегаполісах, адже дає можливість зі старого та нежитлового приміщення зробити затишну оселю, реалізуючи неповторні комбінації самих тривіальних побутових та промислових предметів, що створюють легкий відтінок занедбаності та свободи польоту фантазії власника.
  • Скандинавський – відповідає головним аспектам життя у північних широтах. Часте застосування шкіряних, хутрових та текстильних поверхонь разом з меблюванням та оздобленням з натурального дерева створюють приємну атмосферу, яка сприяє розслабленню та гармонійності настрою. Велика кількість природного денного освітлення (ідеально підійдуть помешкання з панорамними вікнами) та зв’язок із природою у кожному аспекті та деталі декору приміщень прийдуться до душі прихильникам свіжості, чистоти та свободи. Головним кольором є білий, або найсвітліші відтінки інших кольорів, доповнюють картину зелений та синій, як кольори природи та неба. Часто можна побачити застосування натурального каменю та металу, які будуть добре виглядати на фоні гармонійного поєднання натуральних матеріалів, світлих відтінків, простих контурів та приємного, натурального денного світла.


Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші