Дизайн інтер’єру квартири Львів

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • Дизайн інтер’єру квартири Львів

Дизайн квартир від КВ Дизайн – це втілення вашої мрії про ідеальний будинок. Ефектне поєднання креативних ідей та їх якісного виконання з використанням найсучасніших досягнень будівельно-архітектурної промисловості, а саме кращих матеріалів і методів, не тільки роблять наші проекти неповторними, але і гарантують вам довгі роки насолоди інтер’єром свого будинку без потреби в постійному косметичному ремонті.

Наша студія пропонує вам свої послуги з розробки дизайну квартир і приватних будинків. Запорукою того, що інтер’єр вашого житла буде відповідати вашому світосприйнятті, служить висока кваліфікація наших дизайнерів і архітекторів, а також чуйний підхід до клієнта і тісну співпрацю з ним з питання внесення змін за бажанням замовника на будь-якому етапі розробки проекту: від початкового етапу створення дизайн проекту до обробки квартир. Мрії про ідеальний будинку будуть втілені в реальність разом з нами.

У портфоліо нашої компанії представлені авторські роботи  по дизайну квартир у  квартирах та будинках Львова. Якщо вам сподобається дизайн будь-якої з представлених на фотографіях квартир, ми можемо використовувати схожі ідеї в дизайн-проекті вашого будинку, однак нашим кредо є саме неповторність та унікальність всіх наших робіт, що підкреслюють індивідуальний стиль кожного дизайну квартир.

Дизайн квартир від студії дизайн інтер’єру Євгена Кваші

Дизайн інтер’єру квартири – непросте завдання навіть для досвідченого дизайнера, так як часом простір обмежений не тільки площею. Непродумані забудовником несучі стіни, низькі стелі, невдало розташовані вікна, інші сюрпризи і підводні камені доводиться спритно обходити, перш ніж Ви отримаєте успішний дизайн проект. Адже власна квартира – це затишний оазис розкоші і комфорту, тиші і безпеки, необхідність в якому особливо відчувають жителі мегаполісу. Тому перед тим, як замовити дизайн-проект квартири, потрібно переконатися в тому, що Ви звернулися до професіоналів з великим досвідом роботи.

Наша студія, перед укладенням договору на виготовлення дизайн-проекту інтер’єру квартири, надасть Вам в короткі терміни кілька вдалих варіантів майбутнього планування. З самого початку роботи з нами Ви відчуєте індивідуальний підхід і комфорт. Проект квартири, який ми створимо виходячи з Ваших індивідуальних побажань, задовольнить навіть найвибагливіших замовників.

Перетворити Ваші мрії в розкішний елітний інтер’єр – наше завдання! Для нас важлива кожна деталь!

Дизайн інтер’єру квартир – роботи дизайнерів нашої студії

Дизайн квартири має на увазі не тільки готовий проект інтер’єру в цілому, але і продуманий підхід до кожного окремого приміщення, з огляду на особливості, характер і звички кожного члена сім’ї.

Часто буває, що побажання по дизайну інтер’єру квартири в межах однієї сім’ї кардинально розходяться. Дружині подобається “класика”, а чоловікові “мінімалізм” і ніхто не хоче йти на компроміс. У цьому випадку на допомогу приходить фантазія і досвід досвідчених дизайнерів, які можуть запропонувати якийсь проміжний варіант.

Інтер’єр може вважатися гармонійним, навіть якщо різні приміщення квартири виконані в різних стилях, але прив’язані один до одного загальної концептуальної ідеєю. Велика розмаїтість сучасних матеріалів, допоможе зробити інтер’єр квартири нестандартним і оригінальним, таким, що відповідає потребам всіх членів сім’ї.

Завдяки сучасним програмам в 3D Графікою, вже на стадії розробки дизайн-проекту житлових приміщень, Ви зможете побачити і відкоригувати майбутній інтер’єр, предмети меблів і декору.

Тільки елітні квартири для наших клієнтів!

Елітний дизайн квартири – це застосування новітніх технологій і оздоблювальних матеріалів, меблевих новинок і вишуканих декорів, які кожен сезон вражають нас різноманітністю вишуканих ідей.

В наш час, елітний інтер’єр – це не розкіш, а побутова необхідність для багатьох забезпечених сімей, що вважають за краще європейську якість обробки і будівельних матеріалів, які прослужать довго і не втратять свій зовнішній вигляд. Ексклюзивний проект – це результат праці не тільки дизайнера, але і замовника, який своєчасно привносить в дизайн-проект свої ідеї та побажання. У підсумку, Всі задоволені, кожен бачить свій особливий куточок в квартирі, куди із задоволенням можна повернутися після напруженого робочого дня і зануриться в домашню атмосферу тепла і затишку.

Великі площі приміщень, прихильність власників сучасних поглядів і прагнення до високої якості життя, а також унікальність проектної майданчики і прекрасні панорамні види, що є головною перевагою пентхауса, ось ті особливості, які обіцяють дизайнеру широкі можливості для творчості при створенні дизайну пентхауса.

Поняття пентхаус з’явилося в Америці в 20-х рр. минулого століття: таке житло вважалося символом успіху, а дизайну інтер’єру була властива яскравість і помпезність. Сьогодні проекти інтер’єру пентхауса більше розташовують до спокою, умиротворення, споглядального відпочинку: це світлі просторі простору з простими лініями і формами, головна родзинка яких – прекрасні панорамні види з вікон, які надають дизайну Вашої квартири динамічність.

Виконати дизайн-проект інтер’єру пентхауса – завдання складне, вимагає багатьох знань та професійної майстерності: тільки команда досвідчених фахівців зможе грамотно організувати простір, підібрати отелочние матеріали, меблі, аксесуари в заданій стилістиці і вирішити технічні питання. Замовити проект пентхауса Ви можете в нашій студії. Наші кращі дизайнери квартир, спираючись на свій професіоналізм і знання, гарантує Вам задоволення від спільної творчої роботи і результат, яким Ви залишитеся задоволені!Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші