Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири

 • Home
 • /
 • service
 • /
 • Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири

Професійна розробка дизайну двокімнатної квартири зробить із будь-якої оселі справжній дім для вас та родини. Переважна частина молодих сімей обирають двокімнатні апартаменти – такий вибір дає змогу розподілити власний простір для дітей та батьків. Такі помешкання користуються популярністю також серед несімейних покупців. Вони забезпечують вільний простір і для забезпечення комфорту жителів, і для оформлення приватних «куточків» для усамітнення.

Розробка дизайну інтер’єру двокімнатної квартири

Для розробки проекту щодо нового вигляду вашої оселі, слід приділити особливу увагу деталям та недолікам, які можуть бути виявлені під час детального розгляду можливостей порушення стандартної структури розміщення й розподілення площі. Переважна більшість доступних на сучасному ринку нерухомості помешкань мають схожі недоліки, які слід обов’язково врахувати під час складання проекту майбутніх робіт:

 • Більшість двокімнатних квартир мають вузький та довгий коридор – це погано підходить для розміщення громіздких меблів. Наразі існують численні креативні дизайнерські рішення щодо візуального розширення доступного простору, але с архітектурної точки зору такий вибір не є найраціональнішим. Саме тому прекрасним вирішенням стане перерозподіл корисної площі. Такий метод потребує капітального ремонту та перепланування, тому має бути обов’язково узгоджений з забудовником.
 • Об’єднаний санвузол. Багато забудовників вдаються до об’єднання ванної та туалету для економії корисного простору. У більшості випадків це може навіть стати плюсом, але для деяких дизайнерських рішень відділення туалету від ванної може зіграти ключову роль у питанні підвищення комфорту, особливо якщо стосується апартаментів, де житиме велика сім’я.
 • Кухня повинна мати достатньо вільного місця. Якщо планується приймати гостей, то кухня має вміщати не лише місце для приготування їжі, а також надавати можливість розмістити кількох гостей. Сучасна побутова техніка займає майже весь простір, тому актуальність перепланування у разі роботи над апартаментами із невеликою квадратурою кухні грає ключову роль у перетворенні новопридбаного помешкання на затишну оселю.
 • Головний недолік старих багатоповерхових будинків, особливо 50-80 років будівництва, у низькому рівні стелі. За допомогою стандартних конструктивних рішень неможливо збільшити висоту стелі, тому над цим недоліком можливо працювати лише із дизайнерської точки зору, візуально збільшуючи коридор.
 • Для раціонального використання багатокімнатних апартаментів невеликої квадратури, забудовники часто вдаються до специфічного розміщення приміщень чи зміни їх форми. В той самий час, незвична форма може стати перевагою та дає можливість підійти до дизайну двокімнатної квартири з фантазією, та креативно перерозподілити функціональні зони.

Оптимальним рішенням є можливість переобладнання та зміна структури житла згідно смакам та вподобанням власника. Не завжди цей варіант доступний для реалізації – він вимагає уважного розгляду технічних аспектів самого будинку, а у разі проходження через помешкання несучих стін та комунікацій, втілити таку ідею буде неможливо.

Структура вашого нового дому

Перед початком ремонту приміщення, необхідно детально розглянути всі, навіть найдрібніші, аспекти та можливості, що відкриваються перед власником нового дому. Розробка комплексного плану включає в себе два основні етапи – вони теж поділяються на декілька пунктів:

 • Кількість жильців. Ключова деталь – саме від кількості жильців залежатиме розподілення функціональної площі. Кожен член сім’ї захоче окрему кімнату, при можливості необхідно розділити санвузол для одночасного використання кількома людьми, та ін. Коли переобладнання не дає змоги виділити кожному жильцю окремий куток, це можна зробити за допомогою перегородок, завіс та ширм. До того ж, береться до уваги не тільки кількість жильців, а й їх вік, смаки, та інше. Кожен член сім’ї повинен бути вільний у виборі оздоблення власного куточку, щоб потім не виникало частої проблеми чергового ремонту згідно бачення кожного з домочадців.
 • Дизайну інтер’єру двокімнатної квартири потребує особливої уваги, адже відносно дизайнерських ідей розроблятиметься подальший план оформлення. Рекомендується надавати перевагу саме сучасним стилям – вони чудово підходять для раціональної експлуатації простору та максимально ергономічно використовують доступну площу. До того ж, більшість сучасних новобудов будуються з урахуванням найперспективніших та найсучасніших дизайнерських рішень, спрощуючи переобладнання та оздоблення без необхідності докорінно змінювати структуру та планування приміщень.
 • Необхідно комплексно розглянути всі наявні проблеми нестачі квадратури всіх функціональних приміщень у першу чергу – кухні, санвузла. При доступності перепланування, потрібно спочатку виділити достатньо місця для комфортного користування функціональними ділянками, а потім вже розглядати розподілення місця для відпочинку.
 • Потрібно детально розглянути технічні особливості експлуатації будівлі. Якщо планується переобладнання та ремонт у старій будівлі, або при наявності несучих стін, специфічного розміщення дверних пройомів та вікон – ці аспекти радикально впливають як на процес підготовки, так і на подальші роботи.

Рекомендації та креативні дизайнерські рішення

Двокімнатна квартира – оптимальний шлях для створення затишного дому для вас та вашої родини. На «полотні» двокімнатного помешкання можна створити насправді комфортну та ергономічну оселю.

Серед найважливіших питань, виникаючих перед власниками нових квартир – оформити дизайн інтер’єру двокімнатної квартири у одному стилі, або використати різні. Поєднання кількох стилів –  вдала ідея для створення унікального бачення домашнього затишку, комфорту та функціональності. При наявності прохідних кімнат, надайте перевагу одному, основному стилю, створюючи комплексний, але цілісний мотив. Тим паче, кожна течія в оздобленні відрізняється характерними особливостями підходу до оздоблення різних кімнат. Іншими словами, обираючи, наприклад, «хай тек», ви зможете по-різному реалізувати фундаментальні ідеї цієї новітньої течії у житлових приміщеннях, на кухні, при оформленні санвузла і так далі.

При доступності перепланування, чи при наявності суміщених кімнат, наприклад якщо кухня, коридор та вітальня об’єднані в одне приміщення, актуальним стане оформлення окремих кімнат у різних стилях. Можете оздобити спальню у тому вигляді, який буде підтримувати ідеї гармонії, спокою та балансу, а для кабінету та гостьової кімнати віддати перевагу більш яскравому та креативному оздобленню.

Функціональне зонування

Функціональне зонування означає ергономічне та логічне поєднання декількох функціональних зон. Найбільш популярними та практичними поєднаннями є:

 • Кухня-столова-вітальня. Найбільш популярний варіант у випадку студійного планування. В такому разі, можливо креативно підійти до дизайну інтер’єру двокімнатної квартири, оформивши цю функціональну зону в улюбленому стилі. А для спальні чи приватних кімнат членів родини обрати той стиль, який сприятиме відпочинку та створенню спокійної, збалансованої атмосфери. Ви не тільки створюєте затишний дім для себе, а й для ваших рідних.
 • Вітальня-кабінет. Наразі збільшується відсоток людей, працюючих на віддаленій основі вдома, що вимагає виділення достатньо великої частини площі під кабінет. При об’єднання вітальні із робочим кабінетом, можливо працювати, не замикаючись у тісному окремому кабінеті, а на вихідні та ввечері запрошувати друзів та перетворювати робочу зону на справжню, унікальну та затишну вітальню. Це сприяє розширенню раціонального використання кожного квадратного метру.
 • Спальня-кабінет. Так можна відокремити приватний куточок власника від вітальні, балкону, передпокою.

Втілюючи унікальні та неповторні власні погляди щодо практичності, зручності та естетики, власник має чудовий шанс перетворити ваше нове житло на комфортабельну, сучасну оселю, що створить необхідну вам атмосферу, слідувати вашим смакам та відображувати ваше бачення власного дому.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші