Дизайн-проект інтер’єру новобудов

 • Home
 • /
 • service
 • /
 • Дизайн-проект інтер’єру новобудов

Сучасні будівлі створюють прекрасні умови для розробки унікального та неповторного плану оздоблення вашого нового дому. Перспективні проекти на ринку нерухомості пропонують квартири найрізноманітнішого планування. Широко доступні багатокімнатні апартаменти та невеликі студії. Для кожного життєвого простору можна знайти креативну ідею для оформлення. Якісний дизайн інтер’єру новобудов може з будь-якого житла створити затишну оселю для вас та вашої сім’ї.

Придбавши нову квартиру, важливо продумати всі аспекти та деталі з нуля. Більшість проектів сучасних будівель у великих містах забезпечують нових жильців високоякісним житловим простором, з якісною обробкою поверхонь стін, підлоги та стелі. Це чудова база для реалізації найсміливіших дизайнерських проектів.

Технічні особливості планування дизайн-проекту інтер’єру новобудов

Розробка детального плану оздоблення житлових зон у квартирах потребує зваженого та професійного підходу, адже саме від первинного проекту залежить майбутнє бачення вашого нового дому. На самому початку, у вас є лише голі стіни та пусті коробки кімнат, і саме вам належить створити неповторну домашню атмосферу комфорту, спокою, та виразити себе через зовнішній вигляд та затишок оселі.

Особливу увагу необхідно приділити таким основним аспектам:

 • Наявність несучих стін у планування апартаментів. Деякі забудовники можуть бути проти капітального перепланування житлового простору, неможливе перепланування і у випадку наявності несучих стін. Цей момент необхідно детально розглянути та у будь-якому випадку обговорити з представниками забудовника. Іноді можна узгодити проекти зміни схемі розташування стін задля розширення функціональних зон приміщень.
 • Під час розробки проекту треба відштовхуватись від місць розташування «мокрих зон», а саме точок проходження сантехнічних комунікацій. Іншими словами, ви не зможете «пересунути» санвузол чи кухню.
 • Сучасні будинки забезпечують своїх мешканців високоякісним технічним забезпеченням та умовами підвищеного комфорту будівель. Тому під час узгодження деталей плану дизайну інтер’єру новобудов слід обов’язково врахувати такі нюанси, як наявність шумоізоляції, гідроізоляції та ін.
 • Не забувайте, що проводячи ремонт у будинку, вас можуть чути сусіди. Тому потрібно узгодити час проведення ремонту, особливо якщо вони потребують використання гучних приладів.

Для забезпечення максимальної якості майбутніх робіт, у першу чергу необхідно знайти професійну команду підрядників. Досвідчені будівельники та дизайнери не тільки зможуть реалізувати найсміливіші ідеї, а й дадуть вам пораду чи допоможуть уникнути технічних помилок, переплат за матеріали та просто невдалих та непрактичних рішень.

Підготовка до основних робіт

Перед тим, як зайнятися головним «фронтом робіт», необхідно підготувати приміщення. Наступні види робіт належать до списку підготовчих:

 1. Посилення дверних пройомів.
 2. Стяжка підлоги.
 3. Зведення перегородок.
 4. Підключення водопровідних труб та систем вентиляції.
 5. Підключення комунікацій зв’язку: телебачення, інтернет, телефону, охоронних систем, тощо.
 6. Вирівнювання стін.
 7. Встановлення дверей.
 8. Встановлення вікон.
 9. Підготовка та перевірка коректної роботи систем вентиляції.
 10. Розводка електропроводки, монтаж розеток та базового освітлення.

Після проведення всіх вищевказаних підготовчих робіт, ви отримаєте необхідну базу для подальшої роботи над дизайном інтер’єру новобудови. Підготовчі роботи дуже важливі, беручи до уваги реалії ринку житлової нерухомості. Іноді нові будівлі просідають, іноді сусіди можуть стати причиною пошкодження конструкції чи комунікацій. Неякісний первинний ремонт може створити реальні проблеми через деякий час.

Сучасні та креативні ідеї дизайну інтер’єру новобудов

Професійні дизайнерські компанії пропонують широкий спектр послуг для розробки унікального і, що найголовніше, функціонального та ергономічного проекту внутрішнього вигляду ваших апартаментів. Особливо поширені нові тенденції, а саме:

 • Монтаж подіуму. Якщо вмонтувати в подіум висувне ліжко, диван чи стіл, це розширить вільний простір. Такі ідеї знаходять багато прихильників, особливо у квартирах с невеликою площею. Монтаж подіуму дозволяє комбінувати корисну площу квартири, збільшивши функціональні можливості простору.
 • Застосування текстилю в оздобленні. Один із найпоширеніших трендів сучасного оздоблення житла – широке використання текстилю. Ринок тканин пропонує фантастичну кількість варіантів для креативного застосування різних матеріалів, що знадобиться і при виборі покриття підлоги, і при виборі штор.
 • Перегородки для розподілення функціональних зон приміщень. Особливо підходить для невеликих апартаментів, або квартир-студій. Дозволяють розподілити простір так, як цього забажає господар. Встановлення пересувних перегородок надасть можливість змінювати звичну структуру житла, що дуже важливо для життя у сучасному місті. Можливість іноді робити радикальні перестановки дуже позитивно впливає на людину на фоні рутинних занять та стресу мегаполісу.
 • Використання декількох джерел світла по периметру кімнати. Це гарна можливість візуально розділити простір однієї кімнати на кілька різних умовних зон. До того ж, наявність декількох світлових режимів дозволить не тільки розділити приміщення, а й економити кошти, відмовившись від надлишкового використання електроенергії.
 • Вбудовування практичних елементів декору та меблів в стіни та встановлення сучасних комбінованих меблів. Особливо вдалою ця ідея буде для студійних апартаментів, що звільнить багато вільного простору, якого зазвичай не вистачає власникам таких осель.

Ключовим моментом є вибір стилю оформлення квартири. Не забувайте – ваше житло повинно відображувати хто ви є, буди вашим відображенням. Тому не соромтеся пропонувати власні ідеї щодо роботи над приміщенням. Професійні дизайнери обов’язково приймуть до уваги ваші бажання та постараються знайти практичний підхід до реалізації найсміливіших задумок.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші