Ремонт квартир

Ремонт квартир

Що гірше – ремонт чи переїзд? Ремонт чи пожежа? Мабуть, ці питання викличуть посмішку лише в тих, хто ніколи не робив ремонт у власній квартирі. Всі інші лише позіхнуть.

Планування ремонту, обговорення ремонту, плюси-мінуси ремонту… Коли починаєте ремонт, усе ваше життя починає вертітися навколо нього. Ви корегуєте свої плани, свій робочий та вільний час, відмовляєтесь від багатьох подій. Ремонт завжди вимагає великих жертв, чи його вам робить команда професіоналів, чи ви самі.

Давайте подивимось на основні питання, що виникають під час ремонту квартир.

Витрати або економія?

Краще навіть спитати – якість чи економія? Неякісно виконаний ремонт тягтиме з вас гроші та нерви ще дуже довго. Доробити, переробити, там тече, там сиплеться – це не страшний сон. Це погано зроблений ремонт.

Все ж будь-хто, хто витримав ремонт, погодиться, що його краще довіряти команді фахівців. Вважаючи, що зекономили на гонорарах робочих, ви цілком можливо витратите ту саму суму на зайві будівельні матеріали або переробку через власну недосвідченість. Хай там які недоліки, непередбачені витрати та протермінування можуть чекати на вас під час процесу роботи будівельників – нерви та здоров’я важливіші, вам завжди буде легше та спокійніше працювати з досвідченими людьми.

Матеріали

Отже, ми визначились, що ремонт краще доручити команді фахівців. Коли розроблено проект, кошторис та окреслено основні етапи, настає черга закупівель.

Необхідно завжди намагатись контролювати процес. Якщо ви виявляєте достатньо уваги до ремонту своєї квартири, команді буде набагато легше працювати. Обов’язково переконайтесь, що на момент початку закупівель узгоджено абсолютно усі матеріали, текстури, кольори. Ламінат чи паркет, шпалери чи фарба – це є найпростішим питанням з огляду на чинники, що впливають на ваш ремонт. Набагато важливіше думати про дрібниці. Ви маєте бути обізнаними з кожного цвяха, що забивають у ваші стіни. Так і тільки так ремонт триватиме менше і буде продуктивнішим.

Ваша ремонтна бригада

Ці люди стануть для вас співрозмовниками та партнерами на досить довгий час. Що більше від вас почуто точних інструкцій та скерувань процесу, то більше маєте шансів на порозуміння. Ремонт – це двобічний процес. Замовник інструктує та контролює, команда виконує. Не нехтуйте порадами будівельників – адже вони мають те, чого найчастіше не маєте ви – багаторічний досвід.

Отже, забезпечте собі підтримку кваліфікованої команди та починайте власний проект ремонту. Ремонт – то є велика подія у вашому житті та житті вашої квартири, і нехай він задовольнить ваші бажання та амбіції!

Тож наша команда КВ-Дизайн надасть Вам якісні послуги опираючись на багаторічний досвід та професійний підхід.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші