fbpx

Авторський супровід “під ключ”

Авторський супровід та обєкт  «під ключ»

 

1.Прорахунок вартості ремонту

Наші спеціалісти прораховують вартість ремонтних робіт згідно дизайн-проекту, щоб Ви могли орієнтуватись скільки коштуватиме ремонт.

2.Організація роботи на обєкті

Наша команда приступає до роботи на об’єкті відповідно до дизайн-проекту. Визначення першочерговості робіт та цілей.

3.Підбір оздоблювальних матеріалів

Ми підбираємо оздоблювальні матеріали згідно проекту враховуючи їхні особливості, форми та якість. Керуючись своїм досвідом у роботі.

4.Підбір та виготовлення меблів згідно проекту

Підбираємо меблі відповідно до стилю і призначення приміщення. Індивідуальні та ексклюзивні меблі виготовляємо на замовлення. Основна ціль ергономічність, зручність, краса та вишуканість форм.

5.Виїзд дизайнера

Дизайнер нашої студії виїжає на об’єкт і вирішує всі питання, які виникають в ході ремонту. Перевіряє чи виконуються роботи згідно креслень дизайн-проекту. Кількість виїздів необмежена в рамках виникнення питань.

6.Індивідуальні авторські рішення

Авторські рішення, які не повторюються на об’єктах. Індивідуально розробляємо і виготовляємо меблі. Чи авторська ліпнина, яку не купите в магазині. Це стосується багатьох елементів інтер’єру, яким можна надати ексклюзивності авторського рішення.

7.Оздоблювальні роботи

Підбираємо керуючись досвідом і згідно дизайн-проекту декоративно оздоблювальні матеріали. Наші бригади вузької спеціалізації з високою якістю виконують дані роботи. Такі як : декоративна штукатурка, шпалери, натяжні полотна, розпис, барель’єф та інші…

8. «Під ключ»

В кінцевому результаті Ви станете щасливим власником інтер’єру де продумана кожна дрібниця. Наголошу, що наша Студія КВ-Дизайн одна з небагатьох виконує скрупульозно кожну дрібницю і поставлену перед нею задачу.  «Під ключ» – означає, що об’єкт ми здаємо вручивши Вам ключі від приміщення де все зроблено на вищому рівні і до дрібниць включно з декором!Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2021 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші