Дизайн-проект інтер’єру

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • Дизайн-проект інтер’єру

Дизайнпроект від студії  КВДизайн

1.Обговорення обєкту

На даному етапі ми з Вами обговоримо стиль приміщення. Ваші побажання. Вислухаємо ваші вимоги та стиль вашого життя. розставимо приорітети. Професійно надамо корективи з своєї сторони бачення інтер’єру користуючись своїм власним досвідом.

2.Виїзд на обєкт

На цьому етапі відбудуться заміри об’єкту та фото фіксація приміщення. Ми більш детальніше визначимо Ваші вподобання і надамо корективи. Вже безпосередньо в приміщенні ми повинні вивчити Ваші смаки, зрозуміти Ваші вподобання, обговорити функціональність приміщень і їх призначення. Довіртесь нам у цьому питанні.

3. 3-D Візуалізація

Функція без якої Ви не зможете уявити свій майбутній інтер’єр. Ми створимо для вас модель вашого помешкання, магазину чи ресторану. Де ви зможете побачити свій інтер’єр прорахований і зображений до дрібниць. Завдяки 3D візуалізації Ви зможете оцінити майбутні конструкції, зрозуміти краще перепланування приміщення, побачити кольори та ефекти освітлення. Наша команда старається до нести до Вас теплоту майбутнього інтер’єру. а Ви з нетерпінням чекатимете на втілення в життя даного проекту.

4.Робочі креслення

Базовий дизайн-проект складається з :

-Креслення існуючих приміщень

-Площі приміщень

-План розрізів

-Розрізи

-План прив’язки освітлювальних приладів та комунікацій

-План розміщення розеток

-План розміщення вимикачів

-План перепланування

-План стель ГК

-План підлог розкладка плитки та паркету

-План підігріву підлоги та розміщення батарей

-Сантехнічні комунікації

-Розгортки ванних кімнат

-3D візуалізації

-цифрова копія на CD

-Друкований проект у двох примірниках і фірмовий шкіряний альбом з 3D візуалізаціями інтер’єру

Дизайн інтер’єру американська класика

Американський стиль – це еклектика, яка увібрала суміш стилів, традицій вподобань. Дизайн інтер’єру американська класика схожий на англійський – тут є місце для манірності та респектабельності.

Read More

Дизайн інтер’єру готика

Cьогодні часто зустрічається готичний стиль в інтер’єрі елітних ресторанів і дорогих готелів, дозволяючи їх відвідувачам з головою зануритися у чарівну епоху відважних лицарів і чарівних дам.

Read More

Дизайн інтер’єру в англійському стилі

British styl формувався на протязі декількох віків. Все почалося в часи середньовіччя, і до теперішнього часу англійський стиль інтер’єру вдосконалюється та набуває нових рис.

Read More


Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші