Дизайн інтер’єру поп-арт

 • Home
 • /
 • service
 • /
 • Дизайн інтер’єру поп-арт

Чи траплялось вам бувати у помешканні, яке нагадувало музей сучасного мистецтва? Чи потрапляли ви в офіси чи креативні простори, де кожна дрібничка надихала, змушувала повірити в диво або замислитись, піднімала настрій та зачіпала за живе? Тоді ви маєте здогадуватись, як виглядає дизайн інтер’єру поп-арт. Яскравий, креативний, сучасний, незвичний. Він кидає виклик, збирає безліч критики, але й має армію своїх відданих фанатів. Тут кожна річ, ніби витвір мистецтва. Як же не перетворити помешкання на еклектичне, витримати кожну деталь у стилі поп-арт та отримати ідеальний простір для натхнення та творчості?

Поп-арт в інтер’єрі: історія

Стиль інтер’єру поп-арт прийшов у дизайн в п’ятдесяті роки минулого століття. Плавно деталі сучасного мистецтва почали перекочовувати та прикрашати помешкання, створюючи окремий напрямок у дизайні. Стиль розглядав найпопулярніші елементи культури споживання, як витвори мистецтва. Навіщо шукати красу десь далеко, якщо картина з пляшкою Кока-Коли з супермаркету через дорогу – це символ цілої епохи. І цей символ може слугувати чудовим доповненням інтер’єру.

У сучасного мистецтва багато критики та неприйняття. Що є близьким та зрозумілим одним, викликає  неприйняття у інших. Але у мистецтва немає мети сподобатись кожному. Обираючи дизайн інтер’єру поп-арт очікуйте на те, що вашим батькам або друзям цей стиль може не сподобатись. А ви відшукаєте у ньому самого себе.

Дизайн інтер’єру поп-арт: основні ознаки

 • Світлий фон. Щоб виділити поп-арт, необхідно розміщувати його на чистих світлих поверхнях. Тоді мистецтво не буде конфліктувати з помешканням та намагатись виграти з ним війну. Світлі відтінки використовують і на стелях, і на стінах, і на підлозі. Часто для оформлення стін використовують звичайну білу фарбу. Чудово пасуватиме холодний сірий колір стін, який буде нагадувати відблиски хромованої сталі. Саме у п’ятдесятих роках минулого століття почався бум на використання хромованих деталей в інтер’єрі.
 • Яскраві деталі. Потурбувавшись про фон, важливо обдумати акценти. Рожева собака або картина Мерлін Монро, незвична лампа або горщик з квітами. Незвичні речі мають бути витворами мистецтва, а значить, їх неможливо знайти в Епіцентрі або у сусіда. Це щось унікальне та символічне. Потурбуйтесь про колекціонування предметів для створення дизайну інтер’єру поп-арт завчасно. Знайдіть унікальний витвір мистецтва в Амстердамі або зробіть замовлення фігури у скульптора. Чудовим варіантом для цього стилю буде картина неоновою фарбою з зображенням вашого улюбленого песика.
 • Акцентна стіна. Для того щоб помешкання не перетворилось на справжній музей, дизайнери виділяють лише одну стіну для всіх найважливіших родзинок в інтер’єрі. Інші намагаються не перевантажувати. Акцентна стіна має бути на видному місці, мати гарне освітлення. Іноді акцентна стіна  пофарбована у білий колір, господар може малювати на ній будь-яке зображення або зробити напис улюбленого бренду.
 • Яскравий текстиль. Штори та постільна білизна, килим та подушка теж слугують доповненням інтер’єру. Покладіть на білу канапу дві неонові подушки з Мерлін Монро – ви перетворите меблі на мистецтво у стилі поп-арт.
 • Меблі. В дизайні інтер’єру поп-арт використовують або нейтральні білі меблі, або ж меблі-свято. Незвичні форми, яскраві кольори, збільшені розміри крісел – все, що викликає подив, створює свято мистецтва та кольору.

Стиль інтер’єру поп-арт у себе вдома

Чудово пасуватиме творчім людям та тим, у кого в серці завжди живе свято. Якщо ви любите запрошувати гостей, влаштовувати вечірки, обдумувати новаторські ідеї, обожнюєте сучасне мистецтво, яскраві кольори та стиль, дизайн інтер’єру в стилі поп-арт – для вас.

Також підходить для оформлення дитячої кімнати, як маленької дитини, так і підлітків або студентів.

Але як поєднати свято зі звичними деталями оселі? Куди заховати шафу з одягом, який може бути повсякденним? Як виписати в інтер’єр холодильник?

 • Замість великих шаф використовують вбудовані полички.
 • Одяг розміщують в окремій кімнаті або ховають за яскравою декоративною перегородкою.
 • З кухні створіть витвір мистецтва, виділивши стіл та стільці, облаштувавши неонове освітлення, розмістивши яскраві картини та штори. Все, що нагадує про сумний побут та повсякденність має бути сховано та вбудовано. Якщо відро для сміття може виглядати, як мистецтво, його дозволяється розмістити посеред кухні. Якщо відро – це звичайне відро, ховайте його під раковину. Чиніть так з кожною деталлю інтер’єра.
 • У кімнатах для відпочинку краще згладити яскравість стилю, використовувати пастельні відтінки та розбавляти їх помірною дозою творчості. Прокинутись та побачити Ван Гога без вуха – однозначно швидко пробудитись та побігти чистити зуби. Але й заснути під поглядом художника уночі буде важко. Завданням дизайнера у спальні стилю поп-арт є збереження мистецтва та поєднання його з такими функціями спальні, як умиротворення.
 • У ванній кімнаті дизайн створюється завдяки оригінальному поєднанню яскравої плитки з різними малюнками, килимам та дзеркалам незвичної форми. Доповнити інтер’єр може перегородка для ванної з зображенням коміксів. У такій атмосфері приймати ванну з келихом вина буде ще приємніше.
 • Ідеально дизайн інтер’єру у стилі поп-арт впишеться у дитячу кімнату, яка завжди відрізняється яскравими кольорами та творчістю. Чудово у цю частину квартири впишеться картина з неоновим Мікі Маусом або медійною зіркою. Поп-арт дозволить виразити бунтарський характер підлітків.

Поп-арт в кафе та офісах

Часто стиль поп-арт використовується для оформлення інтер’єру творчих просторів, готелів або кафе. Якщо ви відкриваєте школу дизайну, то навряд чи студентам та вам будуть близькі ідеї бароко. Поп-арт перетворить приміщення у свято, дасть без слів зрозуміти потенційним студентам спорідненість з вами по духу, буде надихати та заряджати позитивом.

Чудово підходить для стилю салону краси або молодіжного весільного салону. Якщо цільова аудиторія вашого бізнесу – молоді сучасні люди, інтер’єр приємно вразить та змусить повертатись до вас знову і знову.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші