fbpx

Дизайн ресторану

Ресторани та кафе – це місця, де дуже важливий смак. І поки шеф-кухарі та бариста дбають про смак страв і напоїв, лише творчий архітектор і декоратор подбає про «смак» інтер’єру. Нашій команді особливо подобається цей вузький дизайнерський шлях. Тож пропонуємо дизайн інтер’єру ресторану, адже бачимо в ньому можливість розвивати нашу спеціалізовану пристрасть до творчості. Якщо ви плануєте відкрити чи оновити свій гастрономічний заклад, ми задовольнимо ваші потреби та допоможемо створити надзвичайно атмосферне місце.

Що входить у дизайн проект ресторану?

  • проведемо вас через весь процес створення місця – від концепції до повної реалізації;
  • підготуємо дизайн проект кафе, адаптований до місця, умов, потреб і бюджету;
  • зв’яжемося з фахівцями з різних галузей, які підтримають вашу ділову діяльність цінними порадами;
  • пропонуємо послугу «дизайн ресторану під ключ»: після затвердження проекту ми здійснимо покупки та повний ремонт, допоможемо вибрати підрядників, виконати порівняльну оцінку, подбаємо про клімат і декор тощо;

Ви можете зосередитися на речах, важливих для бізнесу та експлуатації приміщень, а ми врахуємо все від А до Я, щоб створити місце, куди ваші гості будуть раді повернутися.

Особливості дизайну інтер'єру ресторану

Дизайн ресторанів – це пропозиція для підприємливих людей. Культура їжі в ресторані стає все більш популярною, тому гостей мають чекати страви найвищої якості в елегантному місці. Тож варто розпочати свою пригоду із частуванням клієнтів із оформлення будівлі. Серцем закладу повинна бути масштабна кухня – і вдалий дизайн інтер’єру ресторану зможе врахувати всі нюанси.

Оскільки важко підтримувати приміщення, базуючись лише на випадкових відвідувачах, у багатьох закладах організовують великі вечірки, наприклад, весільний прийом. Окрім додаткового заробітку, є шанс, що гості насолодяться їжею, яку подають у цьому місці, – та із задоволенням повернуться туди. Та лояльність клієнтів залежить не лише від чудової кухні, а й від гарного та продуманого інтер’єру ресторану.

Тераси та столи, сезонно встановлені на вулиці, чудово підходять для багатьох локацій. Якщо поблизу є сад, то збоку повинні бути великі вікна чи скляні двері. Завдяки цьому всередині буде більше природного світла та зелені. Дизайн ресторану доступний у різних стилях. Ви можете вибрати з простих і сучасних будівель, терас і навіть стильних палаців – поділіться з дизайнерами своїми бажаннями, а вони запропонують вам власне фахове бачення.

Наша студія здійснила багато проектів для подібного типу приміщень. Тож ваш заклад громадського харчування – це не лише виклик для нас, але й велике задоволення. Ми розуміємо, наскільки сьогодні важливий продуманий дизайн інтер’єру, який поєднується з локацією та характером місця, куди приходять різні гості. Правильний зовнішній вигляд інтер’єру – це не лише створення приємної атмосфери, яку оцінять гості, але й елемент візуальної ідентичності бренду, завдяки якому ваш заклад стане більш впізнаваним і оригінальним.

Слід пам’ятати, що окрім естетичних вражень, дизайн кафе барів – це також функціональність, корисність і продумана логістика. Ми хочемо, щоб ваш простір був затишним, комфортним, функціональним і використовувався найкращим чином. Тому пропонуємо відмовитися від тісних і недоступних кімнат на користь відкритих і просторих. І все це, щоб у ваш заклад хотіли повертатися не лише за їжею, але й за атмосферою та приємними враженнями.

Наші дизайнери інтер’єру забезпечать, щоб у вашому закладі була потрібна кількість столів і стільців, а характер місця залишався оригінальним і неповторним. Всебічність нашої діяльності забезпечить створення чарівних, затишних і корисних інтер’єрів. У дизайні вашого ресторану ми будемо орієнтуватися на сучасність, але якщо виникне потреба, то вдало поєднаємо це з класикою.

Дизайн ресторанів – проектування

Приміщення кафе зазвичай менше, ніж ресторану, тому важливо забезпечити достатньо місця як для працівників, так і для гостей. Обидві зони повинні бути цікавими та водночас функціональними. Гостьова зона – це передусім добре оброблені меблі, тобто столи та стільці чи крісла, які заохочують залишатися тут на довше. Також ми дбаємо про правильний підбір деталей і прикрас, які надають характер будь-якому місцю. 

Незалежно від того, мова про дизайн кафе чи ресторану, важливо, щоб навіть вбиральні не тільки стилістично відповідали решті інтер’єру, але й підтримували високий рівень сервісу. Зона працівника – це переважно бар, але також кімнати в задній частині приміщення. Тож наша команда врахує кожний нюанс, аби потурбуватися про комфорт ваших гостей і робітників.

Ми пропонуємо вам свій досвід створення проектів такого типу – і можемо гарантувати, що перетворимо ваш ресторан чи кафе на незвичне місце. Завдяки логічно спланованому бюджету й оригінальним ідеям, дизайн ресторану від студії дизайну Євгена Кваші приємно вражатиме усіх, хто відвідає ваш заклад.

На що звернути увагу при виборі дизайну інтер'єру ресторанів і кафе

  • Планування кімнат

Ми ретельно означимо всі приміщення, вказавши їхні особливості й те, для чого вони будуть використовуватися.

  • Кухня та її обладнання

Для дизайну ресторану важливе вдале планування кухонних кімнат. Воно може бути різним, але містити певні обов’язкові елементи, наприклад, кухонні шафки, мийку для виробничих процесів і мийку для миття обладнання тощо.

Страви, які ви будете подавати гостям, завжди мають іти іншим шляхом, ніж брудний посуд, який повертається на кухню. Важливо, щоб ці дороги не перетинались – і найкраще, якщо вони будуть далеко одна від одної.

  • Освітлення ресторану та кафе

У гастрономічних закладах воно виконує багато функцій. Воно впливає на сприйняття дизайну інтер’єру, а також на самопочуття персоналу й гостей. Також освітлення створює атмосферу, прикрашає простір і акцентує увагу на деталях. Важливо, щоб протягом дня у приміщенні було якомога більше природного світла. 

Основне освітлення слід використовувати на кухні та біля входу, підвішуючи світильники над столами та баром. Як відомо, смакові відчуття йдуть рука об руку з візуальними. Тому світло, спрямоване безпосередньо на столи, дозволить підкреслити зовнішній вигляд посуду та підвищити комфорт споживання їжі. В ідеалі – могти регулювати його інтенсивність. Освітлення ресторану, кафе повинно бути енергоефективним, добре розміщеним і стильним, що відповідало би характеру місця.

Дизайн проект ресторану врахує всі нюанси

При проектуванні інтер’єру ресторану, кафе, бару варто пам’ятати, що ці місця відвідує значна кількість гостей. Тож використовувані матеріали повинні бути довговічними через постійне використання та високу стійкість до всіх видів пошкоджень. Дизайн закладу харчування вимагає професійного підходу та уваги до найдрібніших деталей, оскільки це впливає на позитивний чи негативний досвід гостей. Тож варто замовити дизайн ресторану, адаптований до уподобань клієнтів, які є цільовою групою закладу. 

Створення правильної атмосфери в закладі харчування – справжнє мистецтво. Дрібні речі, які радують око, здатні підкреслити особливість інтер’єру, але водночас час збирають пил, ускладнюють підтримку порядку та гігієнічної чистоти (а це найважливіше в місцях, де подають їжу). Тому при виборі прикрас дизайнер інтер’єру повинен керуватися розумом і поміркованістю. Насправді найкращі рішення – це класика, тобто вази зі зрізаними квітами чи горшкові квіти та свічники.

Як бачите, дизайн проект ресторану – це не тільки вибір облаштування, що складається з правильного розташування столів або підбору стилю та декору. Це також створення технологічного дизайну, тобто такого, що відповідає численним нормам. Тому варто довірити процес оформлення ресторану чи кафе професіоналам, які знаються не тільки на створенні вражаючих вражень, але й дотримуються усіх технічних вимог згідно з офіційною документацією. 

Якщо ви хочете створити чи оновити власне кафе чи ресторан, зв’яжіться з нами, щоб замовити дизайн. Ми підготуємо естетичний і функціональний дизайн проекту, відповідно до ваших побажань, бюджету та особливостей приміщення. Зробіть свій заклад неповторним – і гості віддячать вам своєю прихильністю.Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2021 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші