Дизайн інтер’єру будинків

  • Home
  • /
  • service
  • /
  • Дизайн інтер’єру будинків

Дизайн будинків – це творчість, яким фахівці нашої дизайн-студії володіють досконало. Сам будинок і його інтер’єр в тій чи іншій мірі відображають особливості індивідуальності господаря, його пристрасті, захоплення, риси характеру. Все це враховує професійний дизайнер, працюючи над проектом оновлення інтер’єру. Будинок – місце, де людина відпочиває, працює, спілкується з сім’єю і приймає гостей, а може, і ділових партнерів. Тому він повинен бути не тільки доглянутим, привабливим для ока, але й максимально функціональним, комфортним, затишним. У зв’язку з цим, можна говорити про два типи дизайну: зовнішній (робота над екстер’єром – наприклад, прикраса фасаду будинку тощо) і внутрішній (робота над інтер’єром).Безліч факторів впливає на дизайн заміського будинку: починаючи від місцевості, віку будинку і закінчуючи … наявністю в ньому домашніх тварин. Не буває повного збігу всіх факторів, а тому не буде і двох однакових дизайнерських проектів. Дизайн інтер’єру завжди індивідуальний – це наше кредо.

Найскладніше – вибрати свій стиль. Стильових напрямів багато: від класики до хай-теку і модерну, – але ваш стиль може виявитися зовсім в іншій площині. У цьому вам допоможуть розібратися наші фахівці. Наприклад, у вашій уяві виникла ідея створити відкриту планування в дусі мінімалізму. Але у вас велика сім’я: чи зможете ви в такому будинку десь знайти місце для усамітнення? Або в будинку живуть дві улюблені собаки – про яку софу такого улюбленого вами вершкового кольору може йти мова? А якщо ви очікуєте (або плануєте) поповнення у сім’ї, тоді: мінімум скла, гострих кутів, дрібних предметів, ручок і вимикачів на рівні очей дитини і т.п.

Навіть тип темпераменту господарів впливає на дизайн будинків: екстравертам – яскраві фарби, інтравертам – приглушені тони. Багато дизайнерів порівнюють інтер’єр будинку з одягом, який ми вибираємо для себе. І справді, щось нам іде, і ми отримуємо від цього задоволення, а щось, навіть якщо це дуже модний аксесуар, нас відверто псує. Дизайнери, які працюють в нашій студії, допоможуть вам і вашим близким знайти свій стиль, прийти до компромісу.
Більш того, дизайнерські рішення можуть допомогти і вашому будинку: наприклад, підкреслити його вікові особливості. У будинках старої споруди, з високими стелями будуть органічно і витончено виглядати фризи, карнизи, ліпнина, проте в приміщеннях нового типу, з низькими стелями ці елементи декору будуть просто безглузді.
Дизайн заміського будинку – завдання з багатьма невідомими. Однак, потрапляючи в руки фахівця, вона вирішується дуже швидко і красиво!Наша компанія була  заснована в 2003 році. Наш основний девіз «Будуйте своє майбутнє з нами». Що це означає? На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам  професійний комплекс  послуг   будівництва житла , ремонту , проектування  житлового простору та дизайн інтер’єру. Ми намагаємось  щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від ремонту разом з нами. Для цього працює професійна і злагоджена команда.

Зв’яжіться з нами

м. Львів, Кульпарківська 108 Телефон: 097-289-98-39 Email: kvdesigne@gmail.com
© Copyright 2014 - Студія дизайн інтер'єр Є. Кваші