01
Бер

Дизайн дитячої кімнати

Якщо ваш дизайнер про дитячу кімнату все ще говорить “Якщо дівчинка – рожева, якщо хлопчик – блакитна”, то можливо, що це не той дизайнер, який вам потрібен.

Подібні стереотипи погубили не одну дитячу кімнату. Серед усіх варіантів і рішень в дизайні дитячої кімнати найголовніше – не піддаватися цим стереотипам.

Помилки в дизайні дитячих кімнат

Для початку, це дорогі меблі і химерний декор. Не забувайте, що це дитина – він буде чіпати, кидати, розбивати – загалом, користуватися, але так, як сам це вміє. Краще обирати прості та практичні (до речі, це далеко не завжди означає потворні) меблі і віддати перевагу фарбі, а не шпалерам. Щоб така дитяча кімната не втратила затишку, існує маса аксесуарів – від гардин до декоративних подушок. Краще, якщо аксесуари в дитячій будуть м’якими і не спроможними розбитися під час дитячої гри.

Наступна помилка – безліч меблів. Ваша дитина хоче стрибати і бігати по кімнаті, скакати по ліжку і приводити сюди друзів. На підлозі у нього буде залізна дорога, ляльковий будиночок або конструктор. Меблів повинно бути небагато, проте вони зобов’язані бути місткими та функціональними – не забувайте про стелажі та етажерки, простір під ліжками і антресолі в шафі. Використовуйте кожен квадратний сантиметр для комфорту малюка.

Остання і найчастіша помилка – самостійність батьків в дизайні дитячої. Порадьтеся з дитиною, куди поставити ліжко і стіл, який колір використовувати для стін або меблів – така концепція піде на користь і ремонту, і сімейним стосункам.

Важливі дрібниці

Не варто забувати про подробиці. Буває, що серед поспіху ремонту ви просто не пам’ятаєте про дрібниці. Наприклад, про те, що вимикачі в дитячій повинні бути розташовані набагато нижче, розетки – бути закритими, а у меблів небажані гострі кути, що стирчать. У процесі дизайну дитячої кімнати важливо приймати не тільки правильні колірні, але і правильні екологічні та безпечні рішення. І не залишайте кімнату дитини без характеру – кожен пам’ятає свою дитячу і дбайливо зберігає цей спогад протягом усього людського життя.

Ми подбаємо про красивий і зручний інтер’єр для ваших діток. З повагою КВ-Дизайн.