Дизайн кабінету
01
Бер

Дизайн кабінету

Отже, якщо квадратні метри вам дозволяють, а робота вимагає, з’являється рідкісна і приголомшлива можливість обладнати робочий кабінет. Так-так, це та сама чарівна кімната з фільмів і книг, де у героїв тут є бібліотека, ноутбук, м’які крісла і важкі портьєри на вікнах. Це якщо читаємо британський детектив.

А якщо живемо в 21 столітті – дивимося на функціонал. Сучасний дизайн простий, невибагливий і грайливий одночасно.

Кожному до смаку

Приємний бонус – в дизайні власного кабінету ні з ким не потрібно радитися. Крім майстрів. А так – все тільки у ваших руках. Пол з деревини або килим, світле або темне дерево для книжкової шафи і столу, шкіряне крісло або кушетка … Від одних лише цих слів виникає бажання обладнати кабінет.

Все ж головний тут письмовий стіл. Нерідко буває, що зі столу все і починається, і весь дизайн “танцює” від столу.

Стіл повинен бути великим і зручним. Але не загрозливо великим, а добротно великим. До столу слід підібрати відповідне крісло – ви заслужили на зручне і красиве робоче місце.

Приємні моменти

Нерідко кабінети обладнані міні-баром, чайником, кавоваркою і іншим “перекусом”. Якщо кабінет дійсно стає для вас таким важливим і частим місцем відвідування, подбайте про свій комфорт під час робочого усамітнення.

У цій кімнаті ніщо не повинно відволікати вас від роботи. Слідкуйте і за тим, щоб колірна гамма не була занадто темною – коли стіни тиснуть, натхнення найчастіше йде.

Зонування

Незважаючи на робочий дизайн, все ж в кабінеті є зонування. Зону відпочинку слід спланувати – однак не варто ставити туди настільну гру у футбол або вішати телевізор. Досить просто м’якого крісла або дивана і спокійного освітлення. Часом те, що нам потрібно – це проста тиша.

Розподіліть місця. Крім книг, необхідно також місце для зберігання документів. Хоча б одна стіна повинна залишатися без меблів – для картин, годинника і декору. У приміщення повинен забезпечуватися постійний потік свіжого повітря. Необхідна також якісна звукоізоляція.

З повагою КВ-Дизайн