01
Бер

Дизайн коридору

Коридор – це візитна картка Вашого помешкання, це перше, що бачать гості, заходячи у Ваш дім. Всім добре відомо, перше враження є дуже важливим, тому потрібно намагатися обладнати простір в коридорі так, щоб він тішив око. Проте не варто забувати, що ця частина помешкання повинна бути не лише гарною, а й функціональною.

Існує певний набір речей і атрибутів меблів, що об’єднують всі коридори. Важко собі уявити таке приміщення без дзеркала, шафи, вішачків для одягу, місця для взуття, полички чи підставки під сумку і гачка для ключів. Найважливіше у дизайні коридору – це раціональність. Потрібно, щоб усі вище названі речі гармонійно доповнювали одне одного і не створювали безладу. Вдповідно до цього, є певні особливості у плануванні дизайну коридора:

  • Місце для одягу і взуття має знаходитись недалеко від входу, бо в період  дощів і снігу в коридорі буде  брудно через неправильно організований простір.
  • Як правило, коридор – це невелике приміщення, тому надлишок меблів там небажаний.
  • Для обробки стін можна використовувати як шпалери, так і фарбу, головне щоб за ними було легко доглядати.
  • Ідеальною шафою для коридору буде вмонтована, адже вона не займає багато місця і вміщає в себе велику кількість речей.
  • Щодо кольорів, то тут варто віддати перевагу світлій гаммі.Не варто і без того темне приміщення оформлювати в темних тонах.

Що ж потрібно зробити, щоб дизайн Вашого коридору був максимально зручним, а ефект – вражаючим? Наперед сплануйте, що саме Ви хочете тут розмістити. Потім  ретельно виміряйте всі відстані і оцініть, чи достатньо залишиться місця для зручного пересування. Якщо Ви можете розмістити у коридорі велику  шафу, то її можна буде використовувати не лише для зберігання одягу, але й розмістити там, наприклад, порохотяг, прасувальну дошку, тощо. Не забувайте, що одяг може знаходитися не лише всередині шафи, але й ззовні. Для цього розмістіть на дверцятах гарні вішаки ,що гармоніюватимуть з усім декором коридору.

Особливістю коридору як кімнати є наявність великої кількості дверей і, зазвичай, абсолютна відсутність вікон. Тому не варто залишати поза увагою систему освітлення. Точкові світильники, розміщені на стелі чи прикріплені до меблів, дуже вдало дивитимуться в інтер’єрі коридору.

Не забувайте, що одноманіття і монотонність для коридору так само протипоказані, як і для будь-якого іншого приміщення Вашого дому. Намагайтесь додати сюди певні ненав’язливі елементи декору, як, наприклад, дерев’яні планки чи бордюр на стінах. Це, безумовно, допоможе створити затишок і комфорт не лише в коридорі, а й у всьому помешканні.