Дизайн кухні
01
Бер

Дизайн кухні

Фраза про те, що кухня – це царство жінки, сьогодні злегка застаріла. Сучасна кухня – це комфортна і функціональна зона, призначена для всієї родини. Звичайно ж, слід враховувати побажання того, хто проводитиме на ній більше часу.

Для початку

Отже, ви оформляєте свою кухню. Тут вам належить проводити мінімум 30-40 хвилин свого дня. Кажуть, смак їжі багато в чому залежить від настрою та емоцій господині. Саме тому під час ремонту квартири кухні слід приділити особливу увагу.

Прибирання на кухні не повинне забирати багато часу. Все тут служить комфорту. Зверніть увагу, чим ви найчастіше користуєтеся на своїй кухні – ножі, спеції – ці предмети краще розташовувати на рівні очей. Досить розмістити вздовж фартуха кілька релінгів – і ваша робоча зона практично готова.

Фартух

Поверхні на кухні не повинні боятися води і високих температур. Тобто, для фартуха не варто захоплюватися деревиною, а якщо ви все ж зважилися, не нехтуйте яхтовим лаком – він збереже поверхню надовго. Краще все ж віддайте перевагу кераміці та іншим поверхням, які легко відмиваються, їх можна терти губками і піддавати впливам високих температур.

Також фартух можна оформити з кам’яної кладки і навіть викласти склом або дзеркалами – але обидва останні варіанти будуть вимагати постійної та ідеальної чистоти.

Стіни і підлога

Тут у вашому розпорядженні все розмаїття матеріалів. Для стін – фарбування, штукатурка, шпалери, панелі і безліч іншого. Для підлоги – градація від паркету до плитки і керамограніта.

Якщо кухня суміщена з їдальнею – стіни і підлогу можна і потрібно використовувати для зонування. За допомогою квітів і матеріалів відокремте робочу зону від “їстівної”.

Меблі і техніка

Техніку для кухні повинна обирати господиня, і ця істина непорушна. Головне – щоб вона (господиня) відчувала себе зручно і затишно на своїй власній кухні.

Класичні кухонні гарнітури включають в себе навісні шафки і конторки. Кольорові рішення можуть бути найрізноманітнішими. Якщо ви не хочете заповнювати робочий простір таким гарнітуром, можна скористатися відкритими високими стелажами і приставити до них невисоку драбину. Це досить зручний і сучасний спосіб для тих, хто не любить висувні шухлядки і масивні кухонні гарнітури.

Ми допоможемо Вам створити комфортну і функціональну кухню. КВ-Дизайн