Дизайн спальні
01
Бер

Дизайн спальні

Найінтимніше і найприватніше місце у вашому будинку вимагає уваги і продуманості в оформленні. Спальня – сюди ви повертаєтеся після важкого дня, тут починаєте з новими силами кожен новий день. Спальня – це осередок нашого відпочинку, затишку і спокою.

Звичайно, сьогодні дизайн просунувся набагато вперед, і спальні нерідко поєднуються з вітальнями, кабінетами і навіть ванними – наприклад, в номерах готелів люкс вельми часто ванна суміщена зі спальнею, а точніше, кожна із спалень поєднана з певною ванною. Але навіть при такому розміщенні ці кімнати все одно ізолюються від інших.

Комфорт і вимоги

Перш за все, ваша спальня повинна бути затишною. Якщо кімната знаходиться на північній стороні – краще обирати теплі відтінки для оформлення. Дуже виграшним рішенням є також білий колір, відокремлений акцентами двох-трьох інших відтінків.

Далі, кімната повинна бути теплою. Подбайте про тепло свого сну та відпочинку.

Нарешті, спальня повинна бути грамотно оформленою. Незалежно від того, великою чи мініатюрною кімнатою ви розпоряджаєтесь, правильний розподіл зон і розміщення меблів мають дуже великий вплив на кінцевий результат.

Меблі і поверхні

Допомогти в оформленні спальні вам можуть всі доступні матеріали – деревина, камінь, ковка, ліпнина, декоративна штукатурка, фарба … Перераховувати можна до нескінченності. У дизайні спальні важливо витримати тон і гармонію – кольори і оформлення не повинні дратувати, а, навпаки, радувати око і заспокоювати, налаштовувати на розслаблення і відпочинок.

У спальні розумно облаштувати книжкові полиці – навісні, стелажі або ніші – туалетний столик з великим дзеркалом. Увагу варто приділити зоні біля вікна – тут може бути місце для відпочинку і читання. Біля ніг ліжка можна розмістити великий пуф або скриню для речей, книг та іншого – це чудове завершення композиції.

І не забувайте про приємні дрібниці – пухнасті подушки, улюблені дрібнички, книги та фотографії – це саме те, що зробить вашу спальню декоративно цілісною і завжди дозволить вам відчувати себе вдома.

З повагою КВ-Дизайн