01
Бер

Дизайн ресторанів

Особливості рішень дизайну інтер’єру ресторану складаються з того, в чому зав’язана інтрига приміщення. В одному місці все сфокусовано на колекції вин, в іншому місці прекрасний бар, необхідно просто зробити акцент на цих особливостях і на їх основі створити гармонійний дизайн. Хороший ресторанний дизайн припускає тісну взаємодію гостей та персоналу. Простір має бути організовано таким чином, щоб відповідати функціональним вимогам співробітників, але при цьому бути гостинним та зручним для відвідувачів.

Всі елементи декору повинні працювати в одному напрямку: дизайн інтер’єру ресторану створює атмосферу, освітлення її підкреслює, а форма офіціантів, продовжує ланцюжок – загалом, все повинно підкреслювати особливості кухні. Одне з центральних місць ресторану – це бар, відповідне освітлення якого, вигідно підкреслює стилістичні особливості інтер’єру. Крім того, хороше освітлення робить людей привабливішими і сприяє сприятливому спілкуванню. Те ж саме відноситься і до чіл-ауту.

Занурюючись у дизайн ресторану, люди повинні себе почувати розкуто, а атмосфера розташовувати до відпочинку, тому до цієї зони незастосовні яскраві сплески дизайнерської думки, це повинні бути невеликі нюанси, які просто будуть підтримувати загальну тематику стилю. Оздоблення інтер’єру ресторану – це ціла композиція на якусь тему, де все має гармонійно перетікати з приміщення в приміщення і на вулицю. Не естетично, якщо з вікна ресторану в стилі «ар деко» відвідувач буде спостерігати магістраль. У такому випадку необхідно задекорувати вікна, щоб дійсність не дисонувала з внутрішньої концепцією приміщення.