07
Вер

Стиль кантрі в інтер’єрі квартири

Стиль кантрі в інтер’єрі квартири натхненний традиційними заміськими будинками та важливістю сімейного затишку. Використовують старовинні елементи, щоб створити неповторний, автентичний вигляд.

Цей стиль не відрізняється кардинально від сучасного дизайну, і тому його можна втілити у себе вдома.

Жоден дизайн інтер’єру в стилі кантрі не обходиться без дерев’яних елементів. Можна використовувати бруси, оббивку з дерева та оригінальну дерев’яну підлогу. Кантрі в своїй основі – простий, проте додається більша глибина, коли ви модернізуєте його. Хоча все одно зберігається простота, що є відмінною ознакою стилю. Нейтральні кольори, такі як білі, кремові, коричневі та бежеві, роблять ідеальну, просту базу. Вибирайте природні відтінки та приглушені тони, щоб сучасна квартира було теплою та привітною.

Ванна в стилі кантрі

Ванні кімнати – це набагато більше, ніж простори, в яких можна виконувати щоденні вмивання. Швидше, це милі та привабливі кімнати, оформлені для релаксу. Ванні добре оформляти аксесуарами, такими як смугастий килим з плетінням, що буде осяювати білі стіни. 

Найсучасніший тренд для ванної – це мідні ванни. Може здатися сміливим кроком, але вони дійсно якісні та практичні й ідеально поєднуються з іншими елементами.

Вітальня в стилі кантрі

Стиль кантрі – повністю стосується практичності. Ви не побачите у затишній вітальні в стилі кантрі речей, які не мають призначення. Незалежно від того, чи це стільці навколо вашого обіднього столу, або аксесуари, все має бути задіяно.

Використовуйте затишні штрихи, наприклад, надавайте перевагу звичайному дивану без візерунка. Прості лінії на дерев’яних журнальних столиках та стелажі з деревини надають цікавого акценту. Розміщення меблів – одна з основ дизайну. Сучасна кімната в цьому стилі повинна виглядати так, ніби оздоблення в ній поколіннями передавалася у вашій родині.

Використовуйте ковдри та килимки теплих кольорів, щоб підкреслити заміську вітальню. Вибирайте перевірені матеріали й витончені в’язання. 

Кухня в стилі кантрі

Кухня часто є найважливішою зоною в будинку. Це центральне місце зустрічі для всієї родини, щоб зібратися та поділитися своїми історіями під час вечері. Сучасний дизайн інтер’єру в стилі кантрі – це все про створення функціональної та автентичної кухні. Замість прикрас та предметів, які неможливо використовувати, зосередьтеся на функціональних приладах та предметах. Використовуйте відкриті стелажі, підвісні горщики та посуд для посуду в якості прикраси на кухні. Щодо кольорів то сірі, голубі та жовті також чудово виглядають на кухнях для легкої, яскравої та доброзичливої атмосфери. Якщо у вас є меблі (наприклад, табурети, стільці та столи), які потребують оновлення, використайте яскраву кольорову фарбу.